Karşılaştırma Listesi

İlan karşılaştırma yapabilmek için en az 2 ilan seçmelisin.

Blog

Güncel Blog yazılarımız için takipte kalın.

CESUR GAYRİMENKUL

Günümüzde Gayrimenkul piyasası; satın almak, kiralamak, kiracı olmak, inşaat yapmak, yatırım enstrümanı  olarak muhafaza etmek, üzerinde hak sahibi olmak gibi çok yönü bulunan bu hali ile içerisinde çeşitli sorun barındıran sektördür. Gayrimenkulü yalnızca uygun bedelle satın almanın ya da satmanın, kiraya vermenin veya kiralamanın yetmediği sonrasında bir dizi problemi de beraberinde getirdiği yaşanan gerçektir.

Gayrimenkul alıp - satmak, kullanmak, ortaklar - mirasçılar arası sorun, kat karşılığı sözleşmeler,  site yönetimi, kooperatif ilişkileri olsun, burada sayamadığım İcra, İzale-i Şüyuu v.b. her türlü sorunun çözümü yine mevzuat içerisinde düzenlenmiştir. Bilginin varlığı bir değer iken onu ete kemiğe büründüren esas bilginin doğru yerinde kullanılmasıdır, var olan probleme doğru formülü uygulamaktır. Genel, ortalama yöntemler her olayın kendine özgü detayının atlanmasına, dolayısı ile sorunun çözümünün sürüncemede kalmasına neden olur. Böylesi bir durum yeni sorunlar ortaya çıkarır.

Öngörülebilir süreç, öngörülebilir sorunlar ile bunların çözümü; konunun bir bütün olarak ele alınması ve her detayın bütünü etkilediği göz ardı edilmeden sağlanmalıdır. CESUR DANIŞMANLIK işte tam olarak bunu sağlamayı hedeflemektedir. Doğrudan kendisinin yürüteceği sürecin içerisine, alanında uzman, profesyonel danışmanları dahil etmekte, iş sahibinin haklarının tamamen korunması sağlanmaktadır.

*BU BAĞLAMDA VERDİĞİ HİZMETTE KUSURLU OLMASI DURUMUNDA İŞ SAHİBİNİN ZARARINI TAZMİN ETMEKTEDİR. (Buna ilişkin açıklama aşağıdadır)

CESUR DANIŞMANLIK 'ın  ticari hayata atılması sektöre getirdiği yepyeni anlayışı ile farklılık yaratacaktır. Çıkmış olduğumuz bu yolculuğa sizleri davet eder, sektörün tüm aktörlerine esenlikler dilerim.

(* Tazmin yükümlülüğü,  yapılan iş sözleşmesinde sigorta şartının kabul edilmesi, iş sahipleri ile  CESUR DANIŞMANLIK  arasında sigortalı iş sözleşmesinin imzalanmış olması halinde geçerlidir.)

Diğer Bloglar

GAYRİMENKUL ARACILIK VE DANIŞMANLIK

  Gayrimenkul alım, satım, kiralama işlemlerinde ya da gayrimenkul için ihtiyaç olan finansman ... Devamını Oku

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI AYDINLATMA METNİ

CESUR GAYRİMENKUL olarak kurulduğumuz günden beri büyük önem verdiğimiz Kişisel Verilerin ... Devamını Oku

En Uygun İlanlar İçin

Hemen Tıklayın